27 jun, 2017
BSB Jeugdvoetbaldagen 2017

BSB Jeugdvoetbaldagen 2017

Ballie gaat op wereldreis van 21 tm 25 augustus. Ga je mee?

More...
Foto's Afsluitdag 2017

Foto's Afsluitdag 2017

Op zaterdag 10 juni was de traditionele Afsluitdag. Bekijk hier alvast de foto's.

More...
2e kunstgrasveld bij FC Geleen Zuid

2e kunstgrasveld bij FC Geleen Zuid

Binnenkort wordt gestart met de aanleg van kunstgras op veld 2.

More...
Nieuwsbrief mei 2017

Nieuwsbrief mei 2017

Klik hierboven voor de derde nieuwsbrief 't Inkoppertje van 2017.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Vrijwilliger van de maand: Rob Boesten

Ook deze maand zijn we voor onze vrijwilliger van de maand weer in de jeugdafdeling uitgekomen. Niet gek natuurlijk omdat daar per slot van rekening de meeste vrijwilligers van onze vereniging aan het werk zijn.
Onze interesse werd gewekt voor Rob Boesten, trainer/leider van het team JO9-5 die opvalt door zijn betrokkenheid en positiviteit.

Rob is 33 jaar, papa van 3 kinderen en werkt als procesoperator bij SABIC. Daar werkt hij in wisseldiensten en moet af en toe bij een training of wedstrijd verstek laten gaan, iets waar hij dan zelf nog het meeste van baalt.

Ooit zelf begonnen als jeugdspeler bij VV Quick ’08 in 1988 en is bij de overstap naar de A gestopt. Toen was het voetbal niet meer te rijmen met zijn studie en werk, maar na 3 jaar kriebelde het nog steeds en ging hij bij VV Ster op het tweede team voetballen.
Dit duurde maar 2 seizoenen en toen kwamen zijn vrienden, met wie hij in die tijd veel in de ANNO in Geleen uitging, met het idee om samen in het zesde te gaan voetballen. Dat doet hij sindsdien onafgebroken en toen zijn zoontje Seth begon met voetballen ging hij ook direct aan de slag als trainer/leider.

Zijn interesse gaat zover dat hij de trainersopleiding wil gaan volgen en ook heeft hij veel belangstelling voor het coördinerende werk dat er moet plaatsvinden om de secties aan het draaien te houden. Hij is er dan ook zeker van dat hij, nadat hij zelf gestopt is met voetballen, toch nog door zal gaan met zijn vrijwilligerswerk.
Zoals gezegd, hij vindt het minder leuk dat hij door zijn werk niet bij alles aanwezig kan zijn.

Daarnaast vindt hij dat er wat meer contact zou moeten zijn tussen senioren aan de ene kant en trainers, leiders en ouders van de jeugdteams aan de andere kant. Hem is opgevallen dat als er een activiteit georganiseerd wordt voor de volwassenen de jeugdtrainers en ouders er nooit bij zijn.

Natuurlijk hebben we ook een paar van de ouders binnen het team van Rob gevraagd wat ze van hem vinden. Hun is opgevallen dat Rob iemand is, die goed uitlegt. Ook betrekt hij de ouders en kinderen er op een goede manier bij en weet ze zo allemaal enthousiast te krijgen. Kinderen zijn blij met hem en dat heeft weer zijn uitwerking op de ouders.

Afgelastingen

Contact informatie:
Klik hier voor contact informatie van de wedstrijdsecretarissen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen
De kantine is vanaf donderdag 8 juni op trainingsavonden gesloten.

Vanaf 15 juni mag alleen het kunstgrasveld gebruikt worden.

 

Clubkleding

Kledingsponsor


Webshop
 
Vrienden Loterij
Banner
Steun onze club. De sponsorcode van FC Geleen Zuid is 164109.

Vrijwilliger vd maand


Lei Muijtjens

Klik op de foto voor het hele verhaal.
voetbalinlimburg.nl

Verjaardagen

  • 2017-06-27Joyce Schreurs 28
  • 2017-06-27Riku Gjermeni 16
  • 2017-06-27Owen de Boer 12
  • 2017-06-28Willie Hell 64
  • 2017-06-28Dennis Welters 39
  • 2017-06-29Yasser Majdoub 9
  • 2017-06-30Bente Pernot 13
  • 2017-06-30Jan-Willem Janssen 30

't Shotje

Job Dikmans
Tijdens de Afsluitdag wordt de eerste Gouden Schoen uitgereikt aan Clubtopscorer Job Dikmans van het 4e team. Klik hier voor meer info over de Gouden Schoen.

Mooie of opmerkelijke foto momenten zullen in deze rubriek worden vermeld; mail je foto en korte tekst naar de PR-Commissie.


Activiteiten

ma aug 21 @09:00 - 16:00
Jeugdvoetbaldagen 2017

Volg FC Geleen Zuid ook op


Banner
Banner

Accommodatie
Graaf Huyn sportcomplex
Jos Klijnenlaan 685
6164 AP Geleen
t: 046-4741628
e: info@fcgeleenzuid.nl

Klik voor googlemaps route