Kerstchocolade actie Rousseau Geleen Kerstchocolade actie Rousseau Geleen

De Kerstchocolade actie, in samenwerking met Rousseau Chocolade Geleen, heeft 469 euro opgebracht voor onze jeugdafdeling. De Jeugdcommissie bedankt alle verkopers voor de moeite die zij genomen hebben om dit te realiseren..

De 3 topverkopers zullen op zondag 5 januari tijdens onze Nieuwjaarsreceptie om 15.00 uur door Marcel van Duuren (Rousseau Chocolade Geleen) in het zonnetje worden gezet. Dit zijn:
- Keano de Koning
- Erik Janssen
- Vic Vossen

Een speciale vermelding is er voor trainer/leider Ralph de Koning. Hij heeft deze actie gebruikt om de kerst attentie voor zijn zakenrelaties aan te schaffen. Ralph werkt bij Handelsonderneming Henny van Ommeren in Stein. Ralph zorgt er op deze manier voor dat 143 euro beschikbaar is voor onze jeugd. Dankjewel Ralph en Handelsonderneming Henny van Ommeren.

Jammer genoeg is er nog geen goed doel voor de actie binnengekomen! Weet jij een leuk gezamenlijk doel voor onze jeugdafdeling, geef dit dan door aan de Jeugdcommissie via jeugd@fcgeleenzuid.nl


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Trainingen conform een aangepast trainingsschema

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid