Kerstchocolade actie voor onze jeugd Kerstchocolade actie voor onze jeugd

In samenwerking met Rousseau Chocolade Geleen organiseren wij een Kerstchocolade actie. De opbrengst zal volledig ten goede komen aan een, door jeugdspelers of jeugdtrainers, nader te bepalen doel van de gehele jeugdafdeling.

Bestellen is niet meer mogelijk. Bestelling ophalen: je bestelling kun je op 16, 17 of 18 december ophalen in onze kantine. Tijdstip volgt.

Top verkopers actie: Rousseau Geleen heeft voor de top-3 verkopers een leuke verrassing!

Het doel van de actie: zoals aangegeven komt de opbrengst van deze actie volledig ten goede aan de jeugd. Per zakje of silo is de opbrengst ong. één euro voor de onze jeugd. De jeugdspelers en jeugdtrainers kunnen meedenken over het doel. Voorwaarde is wel dat het doel voor gehele Jeugdafdeling moet zijn (bijvoorbeeld geen ballen/hesjes voor één team of sectie).

Weet jij een leuk gezamenlijk doel voor deze actie, geeft dit dan door aan de Jeugdcommissie via jeugd@fcgeleenzuid.nl  Zij kiezen uit de inzendingen het uiteindelijke doel voor deze actie. De inzender van dit winnende doel krijgt een leuke prijs.

 


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Geen bijzonderheden.

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid