Vrijwilligersavond 14-12-2019 Vrijwilligersavond 14-12-2019

Zonder vrijwilligers kan onze vereniging niet bestaan. Daarom organiseren wij ieder jaar een gezellige avond met een hapje en een drankje om onze vrijwilligers te bedanken voor hun inzet.
Dus ook dit jaar heeft de Activiteitencommissie weer alles uit de kast getrokken om er een gezellige avond van te maken. Dat is zeker gelukt met, DJ Eyan, een compleet eetbuffet, een Kerstman met cadeaus voor alle vrijwilligers en als toetje buuttereedner Huub Stassen, kortom een topavond!
Alleen jammer dat, in verhouding, té weinig vrijwilligers gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid om in het zonnetje gezet te worden. Aan de organisatie heeft het zeker niet gelegen: John, Patrick, Sam en Monique hartelijk bedankt voor het organiseren van deze leuke avond.

 


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Het trainingsschema 2020-2021 staat nu online

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid