Vacature Vacature

Functieprofiel Hoofd Opleiding

FC Geleen Zuid zoekt een Hoofd Opleiding. De Hoofd Opleiding stuurt de trainers binnen onze vereniging aan en heeft op zijn of haar manier een indirecte invloed op de ontwikkeling van spelers. De Hoofd Opleiding heeft een directe invloed op de ontwikkeling en het behoud van onze trainers. Uitgangspunt is dat de Hoofd Opleiding bijdraagt aan de doelstelling: Voetballen met plezier leer je bij FC Geleen Zuid.

Binnen onze vereniging richt de Hoofd Opleiding zich op drie primaire taken: het door ontwikkelen van het voetbal-ontwikkelingsplan, het voetbalontwikkelingsplan implementeren en bewaken en het begeleiden en scholen van het voetbaltechnisch kader. Onderdeel van deze primaire taken zijn de volgende deeltaken:
- Periodiek evalueren en bijstellen voetbalontwikkelingsplan (o.a. met onze trainers);
- Uitdragen voetbalontwikkelingsplan naar trainers (bv in de vorm van trainersavonden);
- Waarborgen uitvoering voetbalontwikkelingsplan binnen de teams tijdens trainingen en wedstrijden;
- Ondersteunen en coachen van voetbaltechnisch kader door o.a. regelmatig op het veld aanwezig te zijn;
- Opleiden (intern of met externe ondersteuning) van voetbaltechnisch kader;
- Periodiek evalueren van en met voetbaltechnisch kader;
- Begeleiden overgang van jeugdspelers naar senioren;
- Werven voetbaltechnisch kader;
- Terugkoppeling verzorgen en overleggen met bestuur over voetbalontwikkeling;
- Indeling voetbalteams (kader en spelers) gedurende en na afloop van het voetbalseizoen;
- Interne scouting van jeugdspelers binnen de vereniging;
- Onderhouden contacten met BVO’s.

De Hoofd Opleiding geeft leiding aan de commissie Voetbaltechnische Zaken (VTZ) binnen FC Geleen Zuid. Ook heeft hij een directe verantwoordelijkheid voor de aansturing en ondersteuning van het voetbaltechnisch kader van de bovenbouw (JO13 t/m JO19). De aansturing en ondersteuning van het voetbaltechnisch kader van de onderbouw wordt verzorgd door de VTZ-coördinator onderbouw (JO7 t/m JO12).

Onderdeel van de VTZ-Commissie zijn de hoofdtrainers van de bovenbouw, de keeperstrainer bovenbouw en de VTZ-coördinator onderbouw. De Hoofd Opleiding legt verantwoording af aan het bestuurslid Voetbalzaken. Hoewel de Hoofd Opleiding eindverantwoordelijk is voor het bijstellen en uitvoeren van het voetbaltechnisch beleid binnen de vereniging, dient hij/zij nauw samen te werken en af te stemmen met de VTZ-coördinator onderbouw.

De Hoofd Opleiding heeft bij voorkeur een KNVB-opleiding voor Hoofd Opleiding of een UEFA B opleiding. Hij of zij beschikt sowieso over ruime ervaring in het coachen van voetbalteams en andere trainers. De Hoofd Opleiding moet in staat zijn om zijn of haar kennis over te dragen aan trainers, zowel voor prestatieve teams als voor recreatieve teams. Daarnaast is de Hoofd Opleiding communicatief sterk en gaat hij/zij gestructureerd, op basis van een jaarplan, te werk.

De Hoofd Opleiding kan zich voor een groot deel focussen op de voetbaltechnische taken. De organisatorische ta-ken binnen de opleiding worden door de jeugdcommissie opgepakt, met name door de algemeen jeugdcoördinator die als eerste aanspreekpunt dient voor alle trainers en ouders/begeleiders en spelers.

Heb je interesse neem dan contact op met Ralph Evertz via jeugd@fcgeleenzuid.nl 


Naar het nieuwsarchief
Afgelastingen

Wedstrijden:

Kijk bij het wedstrijdprogramma voor afgelastingen van wedstrijden

Trainingen:

Trainingen conform een aangepast trainingsschema

Clubkleding Clubkleding
Facebook
FC Geleen-Zuid